Bizi Arayın!
+90 850 303 2 808Whatsapp!
+90 542 303 2 808
0Ürün(s)

Sepetinizde ürün yoktur.

Product was successfully added to your shopping cart.

İşbir Yatak Boss Viscostar Akıllı Yatak

Fiyat Teklifi Al
Havale/EFT: --- ₺
Peşin : --- ₺
Montaj & Teslimat Ücretsiz
Tahmini Teslim Tarihi 5 İş Günü
Taksit Seçeneklerinin Tamamını İncele

Stok Durumu : Stokta var

BOSS

Yeni Nesil Viscostar Akıllı Yatak


 

Viscostar Tencel Kumaş Nedir?

Tencel iplikleriyle üretilmiş kumaşındaki İşbir Cool & Dry teknolojisiyle nemi en iyi şekilde transfer eder. Kullanım boyunca vücut için ideal uyku iklimini oluşturur. İpeksi dokunma hissi verir. Kolay deforme olmaz. Yatak kumaşı yıkamalara karşı mukavemetlidir ve uzun süre kumaş parlaklığını korur.

Lateksit Super Soft Katman Nedir?

Esneme özelliği sayesinde vücuda uyum sağlar. Kullanıcısına herhangi bir sarmalama hissi vermeden süngerin yatak konforunu deneyimlemenize yardımcı olur. Kan dolaşımını rahatlatır, istemsiz dönüşleri azaltır.

Viscostar Aeromax Konfor Katmanı Nedir?

Gözenekli yapısıyla yüksek hava geçirgenliğine sahip yeni nesil bir ViscoStar malzemedir. Vücudun ergonomisine mükemmel uyum sağlayarak kullanıcısına rahatlatan bir sarma hissi yaşatır.
Kan dolaşımını rahatlatır, istemsiz dönüşleri azaltır. Bir noktasındaki hareket diğer noktada hissedilmez. Eşler birbirilerinin gece boyunca dönüşlerinden etkilenmez.

İşbir Ergopedic Katman Nedir?

Özel yapısı sayesinde omuz, kalça ve ayak bölgesinde farklı sertlikler yaratır. Omuz ve bacak bölgesine vücudun diğer noktalarına oranla daha yumuşak, kalça ve bel bölgelerine ise daha sert bir hissiyat sağlar. Vücut ağırlığını yatak yüzeyine dengeli biçimde dağıtır.

Viscostar 7Zone Adaptive Destek Katmanı Nedir?

Özel kesimi sayesinde vücudun tüm basınç noktalarına tam uyum sağlar. Omurgayı hizalamaya yardımcı olur. Tasarımı sayesinde hava dolaşımını maksimize eder ve uyku için ideal iklimin oluşmasına yardımcı olur.

İşbir Boss Yatak Kaliteli bir uyku deneyimi yaşamak isteyenler için tasarlandı.

İşbir’in özel tasarım ErgoPedic katmanı, vücut ağırlığını yatak yüzeyine dengeli biçimde dağıtır. Omuz ve bacak bölgesine yumuşak, kalça ve bel bölgelerine ise daha sert bir hissiyat sağlayarak beli destekler.

Üst yüzeyinde kullanılan Lateksit Super Soft Katmanı, kullanıcısına kuş tüyü yumuşaklığında bir uyku zemini sunar. Kan akışının rahat devam etmesini sağlar. Yeni nesil ViscoStar Aeromax Konfor Katmanı vücudun ergonomisine mükemmel uyum sağlar, derin ve kesintisiz bir uyku deneyimi yaşamanıza yardımcı olur.

Yatak yüksekliği 30 cm’dir(±1 cm).

Garanti Süresi 2-8 Yıl Limitli Garanti Kapsamındadır.

İçerisinde yer alan destek katmanı, özel kesimi sayesinde baş, omuz, sırt, bel ve kalça gibi farklı ağırlık noktalarına tam uyum sağlar, omurganızın doğru pozisyonda kalmasına yardımcı olur.

Kumaşındaki Tencel iplikler ipeksi bir tuşeye sahiptir. Nemi en iyi şekilde transfer eder, ideal uyku iklimini oluşturur. Yıkamalara karşı mukavemetlidir, uzun süre kumaş parlaklığını korur.

 


İşbir Yatak Viscostar Viscoelastik Akıllı Yataklar

Basınç İndirgeyici Özellik

ViscoStar’ın ana maddesi olan viskoelastik malzeme, milyarlarca mikroskobik hücre içermektedir. ViscoStar malzeme moleküllerin sahip olduğu hareket yeteneği sayesinde vücudun basınç noktalarına en iyi şekilde uyum sağlar.

Nasa Uzay Teknolojisi

Dünyada gelişmekte olan teknolojileri yatak sektörü ve uyku sağlığı alanlarına taşıyan İşbir Yatak, geliştirdiği yatakların üst yüzeylerinde kendi tescilli markası ViscoStar Konfor Katmanını kullanmaktadır.

Akıllı Yatak

ViscoStar malzeme, kullanıcının vücut ısısı ve basıncıyla hareketlenir. Bu hareketlenme, yatak vücudun şekline ve yapısına göre ergonomik hale gelene kadar devam eder.

Ekstra Hava Sirkülasyonu

Gece boyunca oluşan istemsiz dönme hareketlerini azaltır. Açık hücreli yapısı sayesinde gece boyunca maksimum hava sirkülasyonu sağlar. Böylelikle derin ve kesintisiz bir uyku deneyimi yaşamanıza ve sabahları daha dinlenmiş şekilde uyanmanıza yardımcı olur.

Omurga Dostu

Esnek ve basınç indirgeyici yapısı sayesinde omurganın gün içerisindeki doğal duruşunun gece boyunca devam etmesine yardımcı olur, vücuttaki kan dolaşımının gece boyunca sağlıkla devam etmesini sağlar.

Eşler Mutlu

Bir noktadaki hareket diğer noktada hissedilmez ve eşler gece boyunca yaşadıkları istemsiz dönüşleri hissetmezler. Gece boyunca oluşabilecek istemsiz dönüşlerde ses yapmaz. Sessiz bir uyku deneyimi sunar.


 

Viscostar Akıllı Yataklar

Esnek ve basınç indirgeyici yapısı sayesinde omurganın gün içerisindeki doğal duruşunun gece boyunca devam etmesini, vücuttaki kan dolaşımının rahatlıkla sürmesini sağlar. ViscoStar yatakların ana maddesi olan viskoelastik malzeme, milyarlarca mikroskobik hücre içermektedir. ViscoStar malzeme moleküllerin sahip olduğu hareket yeteneği sayesinde vücudun basınç noktalarına en iyi şekilde uyum sağlar.

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

  1. Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *

  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Kalite
Kullanışlılık
Fiyat