Bizi Arayın!
+90 850 303 2 808Whatsapp!
+90 542 303 2 808
0Ürün(s)

Sepetinizde ürün yoktur.

Köşe Koltuk

Köşe koltuk modelleri, avangard köşe koltuk, chester köşe koltuk, elektrikli ve ses sistemli köşe koltuk modelleri Köşe Koltuk kategorisinde!

Product was successfully added to your shopping cart.

Gösterilen 1 - 15 / Toplam : 41

sayfa başı
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Izgara  Liste 

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Köşe Koltuk

Köşe Koltuk, sadece tek kişiye hitap etmeyip çok kişinin üzerinde rahat edebileceği ve daha samimi ortamlar sunan koltuklardan birisidir köşe koltuk takımları. Köşe takımları genelde bir adet köşe koltuk ve bir adet puftan oluşur. Ekstra eklemeler yapılarak köşe koltuğunuzun konfor alanını genişletebileceğiniz gibi evinizin planına göre de şekillendirebilirsiniz. Konforunuz ve rahatlığınız için her olanağı sizlere sunan Evtalya, her zevke her ekonomiye göre renk ve model olanağını sizlere sunarak hayalinizdeki salona sizi bir adım daha yaklaştırır.

Köşe koltuklar yorucu ve yoğun bir günün ardından televizyon karşısında konfor arayanların istedikleri özelliklere sahiplerdir. Elektrikle yatak olabilen mekanizmalı köşe koltuk modelleri, ses sistemli köşe koltuk modelleri yoğun ve yorucu bir günün ardından size hayalinizdeki konforu sunuyor. Köşe koltuk modelleri ile evinizde kendinize ait bir köşe oluşturup kendinize özerk bir alan oluşturabilirsiniz.

Köşe Koltuk seçilirken evinizin diğer öğelerini göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Evtalya, evinizin diğer öğelerine göre modellerini özel kampanyalar ile en özel fiyatlarla sizlere sunuyor. Dilediğiniz dokuya, birbirinden güzel kumaş renklerini kumaş köşe koltuk, nubuk köşe koltuk, keten köşe koltuk veya deri köşe koltuk kartelasından seçerek sahip olabilir, Evtalya Köşe Koltuk kategorisinden tüm köşe koltuk modellerini inceleyebilir, Evtalya’nın sosyal platformlardaki hesaplarından detaylı ürün fotoğraflarını inceleyebilir, Evtalya Blog Köşe Koltuk Takımları kategorisinden müşteri evlerinde çekilmiş köşe koltuk takımlarının renk kombinlerini inceleyebilirsiniz.