Bizi Arayın!
+90 850 303 2 808Whatsapp!
+90 542 303 2 808
0Ürün(s)

Sepetinizde ürün yoktur.

Product was successfully added to your shopping cart.

Alışverişin Gülen Yüzü %100 Müşteri Memnuniyeti.Sorunsuz Teslimat.Kolay İade.

GarantiSatın aldığınız ürünler 2 Yıl üretici garantisi altındadır. Teslimat ve montaj sürecinde oluşabilecek tüm sorunların çözümü Evtalya A.Ş. güvencesindedir.

Müşteri Destek Hattı Satış öncesi ve satış sonrası hizmette %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz. Tüm sorularınızı ve taleplerinizi Canlı Destek birimine iletebilir,+908503032808 Müşteri Hizmetleri hattından arayabilir, +905423032808 Whatsapp destek hattından veya Facebook Messenger uygulamaları üzerinden mesaj olarak gönderebilirsiniz.


Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
 1. Garanti süresi malın teslim tarihinden itibaren başlar ve tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde imalatçı/üretici firmaların 2(iki)Yıl garantisi altındadır.
 2. Ürünlerin garanti kapsamında kalabilmesi için ürünün tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir. Ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal tasarımının bozulması durumu garanti kapsamı dışındadır.
İade Koşulları
 1. Teslimat esnasında ürünün ayıplı olması durumunda iade masrafları SATICI'ya aittir.
 2. Modeli ve özellikleri seçilerek/değiştirilerek satın alınan ürünlerin sorunsuz/ayıpsız olması durumunda iade masrafları ALICI'ya aittir.
 3. ALICI'nın ürünü kendisine gönderilen kargo/nakliye yolu iade etmesi gerekmektedir. Farklı yöntemlerle yapılan iadelerde taşımacılık, kargo/nakliye sorumluluğu ALICI'ya aittir.
 4. İade edilecek ürün aksesuarları, orijinal ambalaj ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak SATICI'ya gönderilmek zorundadır. İade nedenler fatura üzerindeki iade bölümünde açıkça belirtilmelidir.
 5. ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür.
 6. İade edilecek ürünün kutusu veya ambalajı bozulmuş ve/veya ürünün yedinden satılabilecek durumda olmaması halinde ürün iadesi kabul edilmeyecektir.
 7. SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
 8. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.
İade İşlemleri
 1. İade talebinizi aşağıdaki linkten oluşturduktan sonra müşteri temsilcinize çağrı merkezinden ulaşın ve iade işlemini başlatın.
 2. İade edeceğiniz ürüne ait hediye, promosyon ve kampanyalı ürünlerin tamamının iade edilmesi gerekmektedir.
 3. Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.
evtalya.com/iade
 • Açılan sayfada Yeni Talep Oluştur yazısına tıklayın.
 • Gelen ekranda sipariş numarası, sipariş tarihi ve sipariş tutarı belirtilen bölümden siparişinizi seçiniz, daha sonra para iade türünü de seçtikten sonra Kaydet yazısına tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri temsilcileri ile görüşmek için her gün saat 08:00 - 18:00 saatleri arasında 0850 303 2 808 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.