Bizi Arayın!
+90 850 303 2 808Whatsapp!
+90 542 303 2 808
0Ürün(s)

Sepetinizde ürün yoktur.

Berjer, Tekli Koltuk

Berjer ve tekli koltuk modelleri, avangard ve klasik berjer modellleri 12 Ay Taksitle %40'a Varan İndirimi Fiyatlarla! %10 Nakit İndirimi, Teslimat ve Montaj Ücretsiz!

Product was successfully added to your shopping cart.

Gösterilen 1 - 15 / Toplam : 43

sayfa başı
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Izgara  Liste 

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla

Berjer, Tekli Koltuk

Arkası yumuşak ve oturma alanı geniş koltuklara: Fransızcada “bergere” dilimizde ise “berjer” denir. Berjerlerin tekli koltuk olmadığı tam tersine salonunuzun aykırı ve konforlu öğesi olduğu söylenebilir. Tekli koltuk ve berjerler birbirinden farklı tarzların çocukları olarak bilinirler. Avrupa’da çok önceleri kullanılan berjer ülkemizde ise kendisini son yüzyılda kendisini göstermeye başlamıştır.

Oturma odası dizaynı aslında insanın karakterinin ve kişiliğinin de yansımasıdır. Kendi çizgilerinizi ortaya koymak peşindeyseniz yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Sıra dışı bir şey arayanların yardımına berjer modelleri koşacaktır. Oturma odanızdaki sıradanlığa ve sadeliğe zararsız bir yaratıcılık takviye edecektir. Biraz retro, biraz vintage, biraz da modern ve ihtişamlı havasıyla size konforun tanımını dokunarak yapacaktır.

Berjer koltuklar, Evtalya’daki seçeneklerle sizlere üretim amacını hatırlatacak konforda ve ekonomiklikte olacaktır. Berjer koltuk fiyatları, seçtiğiniz modele göre değişkenlik göstermekte olup Evtalya’nın sizlere sunduğu özel kampanyaları ve indirimleri site üzerinden takip edebilir, Evtalya’nın sosyal platformlardaki hesaplarından detaylı ürün fotoğraflarını inceleyebilir, Evtalya Blog Berjer kategorisinden müşteri evlerinde çekilmiş berjer renk kombinlerini inceleyebilirsiniz.

Berjer, görmek istediğinizde konforuyla çizgileriyle var olacaktır. Görmek istemediğinizde ise fazla alan kaplamamasıyla, mobilize olmasıyla yok olacaktır.